رویداد تولید مسئولانه و بهره‌وری در اولین گام خود، کمیته علمی رویداد را با حضور جمعی از متخصصان حوزه بهره‌وری و پایداری تشکیل داد.

گالری تصاویر

رویداد تولید مسئولانه و بهره‌وری، با همکاری انجمن بهره‌وری ایران به عنوان برگزارکننده و شرکت مدیریت دنیای رویداد نوین به عنوان دبیرخانه برگزار خواهد شد. این رویداد در تلاش خواهد بود تا با شناسایی و معرفی دستاوردهای برتر صنعت کشور در حوزه پایداری و مسئولیت‌پذیری در تولید، به تلاش‌های مسئولانه تولیدکنندگان کالا و خدمات ارج نهاند. همچنین این رویداد با بهره‌گیری از فضای آموزشی و رسانه‌ای خود، به ترویج هرچه بیشتر این مفاهیم در بین جامعه و اهالی صنعت خواهد پرداخت تا در مسیر رسیدن به توسعه پایدار ایران نقشی هرچند کوچک ایفا کرده باشد.

به گزارش روابط عمومی این رویداد، جهت دستیابی به بهترین چهارچوب اجرایی، برگزارکنندگان رویداد، با دعوت از برخی متخصصین و فعالان حوزه پایداری و بهره‌وری، اقدام به تشکیل کمیته علمی نمودند. ماموریت اصلی این کمیته نظارت بر محتوای علمی و آموزشی این رویداد بوده تا سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی حضور بتوانند به بهترین شکل دانش روز دنیا در این دو حوزه حیاتی را دریافت نمایند.

در همین راستا اعضای این کمیته در آذرماه 1402 با برگزاری جلساتی متعدد در محل انجمن بهره‌وری ایران، به بحث و گفتگو برای ایجاد چهارچوب علمی رویداد و نهایی‌سازی محورهای آن پرداختند. در این جلسات اعضای کمیته نظرات و ایده‌ها در راستای تدوین محورهای رویداد و مدل‌های پیشنهادی خود مطرح نمودند.

در نهایت در جلسه روز 28 آذر، کمیته علمی به ریاست دکتر حجت نسخه نهایی محورهای رویداد تولید مسئولانه و بهره‌وری در اولین دوره را نهایی نموده و سند آن برای آغاز فعالیت اجرایی این رویداد در اختبار دبیرخانه قرار گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه محورهای رویداد شرح دقیقتری از مصوبات کمیته علمی را مشاهده نمایند. همچنین لیست اعضای این کمیته در بخش ارکان رویداد در دسترس عموم قرار دارد.