شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) با رویکرد ایفای نقش مسئولانه خود در رونق تولید کشور فراخوانی را صادر نموده است.

ساپکو، ماموریت خود را که راهبری موثر و توسعه دانش محور شبكه تامین و طراحی قطعات و مجموعه‌های خودرو است، با هدف خلق ارزش براي ذينفعان و ارتقاء توان صنعتی كشور ضمن رعايت اصول توسعه پايدار انجام می‏ دهد. در همین راستا برای تقویت اهداف اقتصادی اصول توسعه پایدار، سیاست‌هایی چون حمایت از مجموعه‌های دانش بنیان ایرانی، بومی‌سازی دانش تولید قطعات و سیستم‌های خودرویی و همچنین جلوگیری از خروج ارز و ارزآوری در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

در این خصوص ساپکو با انتشار بیانیه‌ای از کلیه مجموعه‌های دانش بنیان، سرمایه‌گذاران و متخصصان برای مشارکت در امر ساخت قطعات خودرو با کیفیت بهتر و ارتقای دانش در این حوزه دعوت به همکاری نموده است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

فراخوان پروژه هاي خودكفایی قطعات و مجموعه های خودرو
قابل توجه شرکت های تولیدی حوزه خودرو و دانش بنیان
باسلام و احترام

به این وسیله به اطلاع میرساند در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران خودرو (ساپکو) با هدف بهره گیری از تمام پتانسیل ها و فرصت های موجود در سراسر کشور و در راستای کاهش وابستگی ارزی و بومی سازی دانش تولید قطعات و سیستم های خودرویی،اقدام به طراحی و راه اندازی سامانه فراخوان ساخت داخل در درگاه اینترنتی خود نموده است.لذا از همه شرکت های فعال در زمینه تولید قطعات و سیستم های خودرویی به ویژه شرکت های دانش بنیان و همچنین سرمایه گذاران در این حوزه دعوت میشود برای مشارکت در فراخوان و ثبت درخواست همکاری به بخش فراخوان در آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنند.

 

رویداد تولید مسئولانه و بهره‌وری با هدف گسترش ارتباطات میان بخشی در صنعت ایران به جهت گسترش اهداف توسعه کشور، ضمن تقدیر از این اقدام شایسته شرکت ساپکو از کلیه علاقمندان دعوت می‌کند تا جهت مشارکت در این پویش سازنده، جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه مورد اشاره در وب سایت این شرکت مراجعه فرمایند.