برنامه های رویداد

برنامه های رویداد تولید مسئولانه و بهره‌ی در راستای تسهیل در دستیابی به اهداف عالیه مطرح شده رویداد برنامه‌ریزی در طول فرآیند اجرایی رویداد اجرا خواهد گردید. تنوع در برنامه های تدارک دیده شده، این امکان را می‌دهد تا رویداد تولید مسئولانه و بهره وری  برطیف وسیعی از مخاطبین اثرگذار باشد. در این صفحه با برنامه های ما بیشتر آشنا خواهید شد.

مخاطبین برنامه ها

بنگاه‌های اقتصادی

مدیران اجرایی / صنایع

اصحاب رسانه

دانشجویان

محققان

عموم مردم

جمع‌آوری/ ارزشیابی تجربیات بنگاه‌های اقتصادی

تجربه از عوامل مهم موفقیت های فردی و سازمانی است و استفاده از تجربیات موفق می‌تواند راه را برای توسعه ملی هموار سازد. رویداد سراسری تولید مسئولانه و بهره‌وری محلی برای به اشتراک‌گذاری تجربیات موفق بنگاه های اقتصادی خواهد بود. تا بنگاه های ضمن حضور در فضای رقابتی و دریافت عنوان تجربه موفق ملی ، گامی مسئولانه را در جهت به اشتراک گذاری دانش سازمانی بردارند.

 

تجربیات موفق ارائه شده به رویداد پس از بررسی توسط کمیته علمی و براساس امتیازات اخذش ده در سه سطح “تجربه موفق ملی” ، “تجربه مطلوب ملی” و “تجربه شایسته تقدیر” رتبه بتدی خواهند گردید. همچنین با هدف تسهیل در به اشتراک گذاری دستاورد های بنگاه های حاضر با عموم مردم و همچنین سایر فعالان صنایع، اقدامات و تجربیات دریافت شده از طریق نشریه رویداد و همچنین رسانه های جمعی به اطلاع عموم خواهند رسید

این برنامه چه مزیتی را برای شما ایجاد می‌کند؟

مخاطب این برنامه: بنگاه های اقتصادی

دریافت بازخورد

دریافت بارخورد از متخصصین و صاحب نظران حوزه پایداری و بهره‌وری

دریافت گواهینامه ویژه رویداد

پس از ارزیابی به عمل آمده دستاوردهای ارائه شده به رویداد یکی از عناوین "دتجربه موفق"، تجربه خوب" و یا "تجربه شاسته تقدیر" را در سطح ملی دریافت می‌کنند.

رسانه‌ای سازی دستاورد

اقدامات ارائهخ شده به رویداد در 17 وبسایت معتبر کشوراطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارتقای جایگاه برند سازمان

اعلام عمومی اقدامات مسئولیت‌پذیرانه سازمان‌ها، سبب آگاهی مردم از فعالیت های درخشان بنگاه‌های اقتصادی می‌شود. اتفاقی که ارتقای محبوبیت و ارزش برند سازمانی را به همراه دارد.

آشنایی با اقدامات دیگر سازمان‌ها

حضور در رویداد سراسری تولید مسئولانه و بهره‌وری و به اشتراک گذاری تجربیات موفق این امکان را به شما می‌دهد تا با سایر دستاورد های بنگاه‌های اقتصادی آشنا شوید

ارتقای جایگاه بین‌المللی سازمان

رویداد تولید مسئولانه با برخورداری از جایگاه طلوب بین‌المللی میان کرسی ‌های بین‌المللی یونسکو زمینه را برای معرفی اقدامات برتر رویداد به جوامع و سازمان های بین‌المللی را فراهم ساخته است.

برنامه‌های آموزشی رویداد

تغییرات سرسام‌آور فضای کسب‌وکار، انتشار مقالات بی‌شمار و ورود تکنولوژی‌های نوین نیاز به آموزش و روزآمدی را بیشتر از هر زمان دیگری به ما متذکر می‌شود.  در رویداد سراسری تولید مسئولانه و بهره‌وری در تلاش خواهیم بود تا با ایجاد فضای آموزشی متشکل از کارگاه، پانل‌های سخنرانی و میزگردهای گفتگو محور، در مسیر توسعه دانش سازمانی همراه شما باشیم.

رویداد سراسری تولید مسئولانه و بهره‌وری همچنین در راستای اعتلای دانش عمومی در تلاش خواهد بود تا مطالب علمی و آموزشی متنوعی را در بلاگ وبسایت تدارک دیده تا عموم مردم و سایر علاقمندان به حوزه توسعه پایدار و بهره‌وری نیز از نظرات کارشناسان و مقالات ترجمه شده رویداد بهره‌برداری های لازم را داشته باشند.

این برنامه چه مزیتی را برای شما ایجاد می‌کند؟

مخاطب این برنامه: بنگاه های اقتصادی، مدیران صنایع، مدیران دولتی، دانشجویان، عموم مردم

روزآمدی سازمانی

بهره‌مندی از دانش روز و حضور در 7 ساعت برناه آموزشی حضوری و مجازی

دریافت گواهینامه آموزشی رویداد

شرکتکنندگان در فضای آموزشی رویداد گواهینامه آموزشی رویداد را دریافت خواهند نمود

پانل همکاری‌‎های بین بخشی

خلق ارتباطات از پایه ای‌ترین نکات هویتی یک رویداد است. رویداد سراسری تولید مسئولانه و بهره‌وری با درک این نیاز تلاش خواهد نمود تا از طرق مختلف فضای تعامل و گفتمان میان حاضرین و مخاطبان رویداد را فراهم سازد. ما در این رویداد در نظر داریم با فراهم آوردن بستر گفتمان در قالب پانل همکاری های بین بخشی، فرصت هی بالقوه علمی و اقتصادی را برای شرکتکنندگان در رویداد فراهم آوریم.

این برنامه چه مزیتی را برای شما ایجاد می‌کند؟

مخاطب این برنامه: بنگاه های اقتصادی،مدیران،محققان

آشنایی با شرکای بالقوه اقتصادی

پانل همکاری های بین بخشی محلی برای دیدار و آشنایی با شرکای بالقوه اقتصادی اعک از تامین‌کنندگان و متقاضیان خواهد بود.

آشنایی با شرکای بالقوه علمی

پانل همکاری های بین بخشی محلی خواهد بود برای آشنایی با متخصصین و اساتید حوزه پایداری و توسعه پایدار کشور، اساتیدی که ارتباط با هر کدام از آن‌ها فرصت شروع پروژه های علمی مشترک را در اختیار دانشجویان و بنگاه های اقتصادی قرار می‌دهد

کمپین رسانه‌ای رویداد

رویداد سراسری تولید مسئولانه و بهره‌وری در نظر دارد تا به کمک رسانه های مجازی و چاپی کشور تعاملی سازنده را با هدف ارتقای سواد عمومی نسبت به معقوله بهره‌وری اجتماعی؛ اجرا نماید. این تعامل با انتشار مطالب مفید و آموزشی در خصوص مفهوم بهره‌وری اجتماعی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی و همینطور آشنایی عمومی نسبت به توسعه پایدار ملی تدارک دیده خواهد شد.

 

همچنین در راستای ارتقای برند سازمانی، بنگاه های حاضر در رویداد، در قالب این کمپین به معرفی دستاورد های ارائه شده به رویداد خواهیم پرداخت و کمپین رویداد، تبدیل به محلی برای خلق ارزش برای سازمان های مسئولیت پذیر در قبال جامعه خواهد بود.

این برنامه چه مزیتی را برای شما ایجاد می‌کند؟

مخاطب این برنامه: بنگاه های اقتصادی، مدیران صنایع، مدیران دولتی، دانشجویان، عموم مردم

ارتقای شهرت برند

فرصت معرفی دستاورد های سازمانی به صورت عمومی و ایجاد تصویر برند متعهد به ارتقای جامعه و تلاشگر در حوزه توسعه پایدار

فرصت اعتلای سواد عمومی

کمپین رسانه ای رویداد فرصتی خواهد بود تا با اعتلای سطح سواد عمومی و آشنایی عموم جامعه با مفاهیمی نظیر بهره‌وری اجتماعی و مسئولیت پذیری گامی مهم در مسیر توسعه پایدار ملی برداشته شود.

روزآمدی سازمانی

بهره‌مندی از دانش روز و حضور در 7 ساعت برناه آموزشی حضوری و مجازی

نمایشگاه جانبی رویداد

رویداد تولید مسئولانه و بهره‌وری فضاهای متنوعی را برای ایجاد تعامل بین شرکت‌کنندگان تدارک دیده است. بنگاه های اقتصادی، سازمان‌ها و یا نهادهای دانشگاهی این فرصت را خواهند داشت؛ تا با حضور در فضای نمایشگاهی جانبی دستاوردها، اقدامات و فعالیت های خود را متناسب با موضوع رویداد به مدت یک روز ارائه دهند.

این برنامه چه مزیتی را برای شما ایجاد می‌کند؟

مخاطب این برنامه: بنگاه های اقتصادی،دانشگاه‌ها،سازمان‌ها، تشکل‌های مردم‌ نهاد

حضور پررنگ‌تر در رویداد

حضور در فضای نمایشگاهی رویداد فرصت حضوری پررنگ‌تر در رویداد را به متقاضیان می‌دهد.

ارتباط موثرتر با شرکت‌کنندگان

حضور در فضای نمایشگاهی رویداد به شما این امکان را می‌دهد تا ارتباطی محکم‌تر و تعاملی مثمرثمرتر را با مخاطبین رویداد برقرار نمایید.

تمایل به حضور در این رویداد دارید؟

همکاران ما در دبیرخانه رویداد آماده پاسخگویی به سوالات و انجام فرآیند ثبت‌نام‌ شما هستند. برای ارتباط با دبیرخانه از راه های زیر بهره‌ببرید. 

تلفن تماس

رایانامه

info@tbevent.ir

پیوندها

انجمن بهره‌وری ایران

وزارت صنعت، معدن و تجارت 

سازمان ملی بهره‌وری

سازمان مدیریت صنعتی 

اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی

صفحات پرکاربرد

درباره رویداد

ارکان رویداد

فرآیند ارزیابی 

برنامه‎‌های رویداد 

کمیته علمی رویداد

صفحات اجتماعی

آدرس دبیرخانه

تهران، اکباتان، کوی بیمه،خیابان شهیدآزمون‌نیا، کوچه بیست و چهارم، پلاک3 واحد 3

تلفن تماس

رایانامه

info@tbevent.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی نزد "رویداد سراسری تولید مسئولانه" محفوظ می‌باشد